Möt klubben på Adventure Days 2017

Möt klubben på Adventure Days 2017

I helgen så genomför Touratech Adventure Days i Säfsen. BMW MC-klubben Sverige finns givetvis på plats för att möta medlemmar och locka fler till klubben. Hälsa på vår Mia i klubbtältet och ta en kaffe.  Låt henne berätta om allt kul vi håller på med i klubben och ge henne lite feedback kring vad du tycker är bra respektive vad du skulle vilja förbättra.

Vi vet att många av våra medlemmar är på plats under äventyrshelgen i Säfsen och att många som är på plats borde vara med i klubben.  Ha en fin helg i Säfsen och vi ses i klubbtältet!

Mia Blom tar emot i klubbtältet   Foto: Gunnar Alvén


Knoll (Lars) och Tott (Anders)  från klubben agerar turledare under helgen. Foto: Gunnar Alvén

 

Foto: Gunnar Alvén

 

 

Foto: Gunnar Alvén

 

Bilder